Uczciwość
Uczciwość to podstawa naszej działalności – Podstawowym założeniem ITI jest uczciwość w relacjach miedzy ludzkich. Chcemy aby każda osoba korzystająca z naszych produktów i usług mogła być pewne że powierza sprawy w dobre ręce oraz że nigdy nie zostanie oszukana czy wprowadzona w błąd.

Otwartość
Chcemy aby każdy pracownik, partner czy klient zawsze był traktowany w taki sam sam sposób niezależnie od rasy, płci, przekonań politycznych czy światopoglądowych. Bez względu na to jakie wartości reprezentuje klient czy współpracownik ważne jest aby zachować taki sam dystans i zrozumienie do drugiej osoby.
Będziemy eliminować wszelakie objawy dyskryminacji niezależnie od sytuacji. Chcemy aby każdy mógł się dobrze czuć w towarzystwie ITI.

Wolność
Chcemy aby każdy zawsze mógł zachować swobodę działania oraz podejmowania przez siebie decyzji. Nigdy nie będziemy arbitralnie narzucać rozwiązań Agentom czy partnerom. Będziemy natomiast pomagać i wspierać naszych wspołpracowników czy klientów w osiąganiu przez nich sukcesu oferując najskuteczniejsze narzędzia czy rozwiązania.

Kultura
Jeżeli chcemy być silną i sprawiedliwą organizacjom musimy stosować wysoka, szeroko rozumiana kulturę – pracy, polityki, działań uczciwej konkurencji czy partnerstwa.
Dzięki kulturze będziemy mogli porozumieć się z każdym niezależnie od celu kontaktu.
Zawsze będziemy zwalczać nieuczciwe działania stosowaniem wysokiej kultury – tej osobistej i biznesowej.

Równość
Każdy z nas jest równy niezależnie od tego jakie stanowisko pełni, stawiamy na płaskie zarządzanie, jesteśmy przekonani że dzięki temu uda nam się osiągnąć sukces. Nigdy nie pozwolimy aby jednostka była traktowana gorzej. Każdy kto z nami współpracuje jest tak samo równy.

Nie szata zdobi człowieka
Najważniejsi dla ITI są ludzie, to oni tworzą dobrze prosperujące przedsiębiorstwo, swoboda ubioru, stylu, przekonań to osobisty wybór jednostki, nigdy nie będziemy kwestionować czyichś przekonań czy stylu, niezależnie od tego co się wydarzy zawsze będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie.

Kreatywność i logika
Dzięki temu zawsze będziemy w stanie tworzyć nowe, innowacyjne rozwiązania, kreować i badać to, co jeszcze nie zostało odkryte. ITI ciagle szuka nowych rzeczy, czym więcej podejmiemy prób – tym większe prawdopodobieństwo że odnajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Dobro jest lepsze od zła.
Dlatego uważamy że nie warto być złym, to się również nie opłaca. Chcemy żeby wszyscy nasi klienci jak i współpracownicy stosowali powyższe zasady wykorzystując całe zaplecze techniczne oraz intelektualne. Dzięki temu będziemy w stanie wszyscy razem wspólnie wypracowywać nowe możliwości i rozwiązania.