SEO (z ang. search engine optimization) polega na SEO dla firmy i klientów biznesowychoptymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek. My natomiast tworzymy serwisy pod kątem użytkownika, tak żeby to on mógł korzystać z pełni jego funkcjonalności, w całym internecie to bardzo ważny element dobrze funkcjonującego serwisu.

SEO to zbiór bardzo wielu działań, które mają na celu podniesienie rankingu Twojej strony w naturalnych wynikach wyszukiwania Google oraz ma za zadanie podniesienia jakości kampanii reklamowej w Google aby więcej kliknięć w płatną reklamę PPC prowadziła do konwersji (czyli na przykład zakupu produktu w sklepie internetowym lub na stronie www). Na przestrzeni lat dziedzina optymalizacji SEO bardzo się rozwinęła, zmieniły się także techniki pozycjonowania jak i wytyczne Google.
Nasi eksperci od pozycjonowania, SEO, SEM i AdWords potrafią czynić cuda zgodnie z najnowszymi trendami i wytycznymi Google.
Łączymy działania copywritirskie z działaniami kontent marketingu wzmacniając je naturalnym marketingiem szeptanym co pozwala generować nie tylko pusty ruch lecz ten najbardziej wartościowy dla Państwa branży który prowadzi do konwersji czyli inaczej (po ludzku) mówiąc do zakupu w witrynie klienta.

Specjalizujemy się w optymalizacji SEO wykorzystując metody White Hat SEO, trzymamy się z dala od systemu wymiany linków, tworzenia sztucznych nie wartościowych treści (tzw. Black Hat SEO), gdyż grozi to otrzymaniem filtra od google lub może doprowadzić do stałego bana od Google, odkręcanie takiej sytuacji może być bardzo kosztowne i czasochłonne. Czasami gdy Google zbanowało stronę nie warto, a właściwie nieopłacalne może być jej odzyskanie. Zależy oczywiście czy ban od google jest ręczny czy algorytmiczny. Jeśli algorytmiczny wówczas jest większa szansa że pod wpływem naszych działań strona wróci do organicznych wyników wyszukiwania Google na wyższe miejsce niż przed nałożeniem kary od Google.

Jesteśmy przekonani że optymalizacja seo przyniesie z biegiem czasu odpowiednie korzyści dla firmy która korzysta z tej usługi, oczywiście aby stronę skutecznie pozycjonować należy również uruchomić seo zaplecza, blogi, witryny wspomagane, serwisy informacyjne, dobrze skonfigurować wizytówki Google Moja Firma. Przy SEO optymalizacji dziesiątki podejmowanych przez nas działań mają znaczenie i cała prawda na temat SEO działań i jej optymalizacji jest taka, że czym większy budżet tym lepsze efekty i większy oraz szybszy zwrot z inwestycji. Dlatego naprawdę nie warto oszczędzać na optymalizacji i pozycjonowaniu serwisu zarówno pod kątem użytkownika jak i wyszukiwarek.

Jeżeli zależy Ci na atrakcyjnym wizualnie serwisie który zacznie zarabiać pieniądze, skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać dla Ciebie jak najlepsze rozwiązanie dzięki czemu będziesz w stanie rozwijać swój biznes przy użyciu naturalnych wyników wyszukiwania w Google. Współpraca przy optymalizacji WWW może być dla Ciebie trudna i niezrozumiała, dzięki nam nie będziesz musiał o tym myśleć – zrobimy wszystko za Ciebie. Ty przekażesz nam jedynie informacje o sobie i o swojej firmie oraz budżet jakim dysponujesz.