Weź udział w naszym programie partnerskim dla firm i nie tylko.
Dzięki udziałowi w naszym programie partnerskim temu przyczyniasz się do budowania grona zadowolonych klientów a oprócz tego uzyskasz atrakcyjne rabaty i dostęp do promocji i możliwości wygenerowania bardzo atrakcyjnego zysku z prowizji, szkoleń produktowych Google z zakresu AdWords, Google Analytics, Optymalizacji oraz szeregu szkoleń z sprzedaży dostępnych wyłącznie dla naszych Agentów i Partnerów biznesowych.

Innowacjom naszego systemu jakim jest program partnerski jest szerokie spektrum produktów i usług przy jednych z najwyższych prowizji na rynku. Aktualnie działamy i posiadamy klientów oraz partnerów biznesowych w branżach takich jak: Telekomunikacyjna, Bankowa, Hotelarska, Prawnicza i Ubezpieczeniowa oraz dostęp zarówno do produktów przeznaczonych wyłącznie dla biznesu (B2B – Bussines to Bussines) jak i oferty dla klientów indywidualnych.

Jeżeli spodoba Ci się udział w naszym programie partnerskim, zawsze możesz zostać naszym Agentem Sprzedaży, lub możesz nauczyć się tworzenia stron www, wdrażania/rozumienia analityki lub pozycjonowania stron internetowych. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zostać naszym Agentem który nie tylko sprzedaje usługi i produkty, lecz również wykonuje również usługi oczywiście za atrakcyjnym wynagrodzeniem pozycjonerskim zgodnie z naszymi wytycznymi.

Pozycjonowanie jak wszyscy wiemy coraz częściej się zmienia i dzięki rośnięciu zespołu sprzedażowego oraz pozycjonerów jesteśmy w stanie odkrywać coraz większą ilość rozwiązań, prowadzić testy AB a następnie implementować najlepsze rozwiązania na kontach naszych klientów budując ich wieloletnią lojalność oraz jak najlepsze usługi dla biznesu.

Dzięki aktywnym udziale w programie partnerskim po spełnieniu wytycznych zyskasz również możliwość uczestniczenia w naszych szkoleniach sprzedażowych i produktowych dzięki czemu jeszcze szybciej będziesz w stanie rozwijać siebie oraz swój biznes zarówno lokalnie jak i globalnie. Jesteśmy pewni że rozwój osobisty jest głęboko połączony z procesami decyzyjnymi zachodzącymi w przedsiębiorstwie jak i życiu.

Program Partnerski dla firm zauważamy że buduje lojalność klientów i pozwala generować wymierne korzyści nie tylko finansowe, lecz również zbudować zaufanie do firmy SEO, o tyle co usługi SEM są relewantne i widoczne od razu po optymalizacji adwords, o tyle usługi SEO wymagają długofalowej inwestycji a zdarza się tak że efekty firmy seo mimo dobrych i rzetelnych działań mogą nie przynieść oczekiwanego efektu bo przykładowo zmieni się algorytm Google lub konkurencja stanie się dużo silniejsza.

Oczywiście aby dołączyć do programu musisz spełniać odpowiednie wymagania personalne, posiadać chęć do stałego rozwijania swoich kompetencji zarówno jeśli chodzi o znajomość i specyfikacji produktów i usług firmy Google jak i poruszania się po biznesie i świecie.
Napisz do nas aby dowiedzieć się więcej o programie partnerskim.