pozycjonowanie firmy w wyszukiwarcePozycjonowanie czyli jak to wygląda naprawdę i kiedy pierwsze efekty?

Pozycjonowanie Firmy teraz a kiedyś to dwie różne sprawy, nie wchodząc w terminologie na pozycje Twojej strony wpływa ponad 200 różnych czynników które jako firma pozycjonerska stale badamy aby móc zapewnić jak najwyższą jakość produktów i usług. Pozycjonowanie polega na jak największym zwiększeniu Państwa pozycji na poszczególne frazy które są wartościowe dla Państwa w wynikach organicznych Google.

Przed rozpoczęciem pozycjonowania zawsze wykonujemy audyt aby móc określić stan faktyczny w jakim znajduje się serwis, dzięki temu będziemy w stanie obrać najbardziej skuteczną i efektywną strategię dla Państwa firmy. Pozycjonowanie firmowej strony www to proces bardzo żmudny i złożony, wymagający codziennej aktywności pozycjonera, stałego szkolenia, testowania i eksperymentowania. Dlatego warto zaufać Ekspertom Online.

Nie ma sensu pozycjonować strony na frazy które są nieefektywne i nie prowadzą do osiągnięcia konwersji (czyli sprzedaży e-commerce, pozyskania kontaktu, czy zbudowania świadomości marki).

Celem pozycjonowania jest zapewnienie firmie stałego ruchu przychodzącego na stronę www który będzie obfitować nowymi klientami i/lub kontaktami. Niemniej jednak pierwsze efekty działań pozycjonerskich mogą być odczuwalne dopiero po kilku miesiącach od rozpoczęcia współpracy w zależności od bardzo wielu czynników. Dlatego jeśli zależy Ci na szybkim wzroście liczby klientów polecamy bardziej kampanie AdWords gdzie efekty są widoczne praktycznie od razu. Pozycjonowanie Firmy może przynieść pierwsze efekty po trzech miesiącach, a może być tak że dopiero po roku czy dwóch uzyskamy zwrot z środków zainwestowanych w reklamę pieniędzy.

Pozycjonowanie Globalne Firmy

Pozycjonowanie Firmy globalne, czyli tak naprawdę pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych które ma za zadanie wyświetlenie Państwa firmy za każdym razem gdy użytkownik wpisze dane konkretne słowo kluczowe lub frazę. Jesteśmy pewni (na podstawie posiadanych danych i badań) że tylko osiągnięcie pozycji TOP10 w Google może przynosić stały ruch przychodzący i zwrot z inwestycji. Dlatego właśnie nakłady na reklamę firmy mogą początkowo wydawać się wysokie. Prawdą na temat pozycjonowania jest to że czym wyższy budżet jest przeznaczany na SEO i pozycjonowanie tym większy zwrot z inwestycji ze względu że jesteśmy w stanie szybciej osiągnąć założony rezultat. Czasy kiedy wystarczyło tylko pozyskiwać linki prowadzące do www minęły bezpowrotnie dlatego pozycjonowanie i SEO to tak naprawdę teraz cały marketing firmy obejmujący również kontent marketing, social media, obecność na mapach google pozycjonowanej firmy (nie tylko na mapach google, lecz wszędzie gdzie są użytkownicy)

Pozycjonowanie Lokalne na Mapach Google

Pozycjonowanie Lokalne w Google Maps ma za zadanie sprawić aby Państwa wizytówka Google Moja Firma wyświetlała się jak najczęściej użytkownikom już zainteresowanym konkretną firmą, usługa czy produktem. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu Twoja wizytówka powinna częściej wyświetlać się na liście wyników wyszukiwania zarówno w wyszukiwarce Google jak i Google Moja Firma. Jeśli użytkownik spełnia odpowiednie warunki wizytówka google wyświetli się. Pamiętaj że każde wyszukiwanie w mapie google jest zindywidualizowane a co za tym idzie Tobie wizytówka może się nie wyświetlać ze względu że algorytmy Google wykluczają Ciebie jako użytkownika wizytówki Google Moja Firma.

Aby skorzystać z naszych usług, Skontaktuj się z nami. Dobierzemy jak najlepsze rozwiązanie pozycjonerskie dla firmy