Nasi agenci to osoby które codziennie poszukują nowych rozwiązań w zakresie budowania jakości w biznesie.
Dobry agent to prawdziwy skarb dla firmy ponieważ to Agent generuje dla firm zyski, to Agent pozyskuje nowych klientów, dlatego nasza organizacja stale i zawsze będzie poszukiwała nowych agentów.
Agent to konsultant, przedstawiciel czy reprezentant – nie ważne jak go nazywamy, ważne jakim jest człowiekiem.
Agent musi być skuteczny a żeby był musi doskonale znać specyfikę produktów i usług. Musi chcieć się uczyć całe życie.

Jeśli zastanawiasz się co ITI może Ci dać, pomyśl najpierw co Ty możesz zrobić dla ITI, co potrafisz robić dobrze, czy będziesz w stanie przyjmować połączenia przychodzące i wychodzące, odwiedzać klientów jeśli zajdzie taka potrzeba, pisać i tworzyć wartościowe media.
Oczywiście pozostaje najważniejsze pytanie: Czy lubisz ludzi i pracę z nimi?
Jeśli tak, to nawet jeśli nie masz doświadczenia w sprzedaży, a nawet nie masz w ogóle doświadczenia zawodowego – nie jesteś na przegranej pozycji.
Nasz CEO pierwszą swoją pracę zaczynał w sprzedaży i osiągał bardzo wysokie dochody jak na swój wiek – a to była jego pierwsza praca, dlatego nikogo nie dyskryminujemy.
Nie jest prawdą że do sprzedaży trzeba posiadać talent, 98% to ciężka praca i nauka, ciągłe poznawanie nowych ludzi i budowanie z nimi relacji oraz przekuwanie tych relacji w zyski.

Pamiętaj: Dobra reklama zawsze zarabia pieniądze, a my robimy tylko dobre kampanie.
Pamiętaj też, że oprócz tego, że staniesz się naszym Agentem, będziesz również naszym przyjacielem. Chcemy żeby Agenci byli zadowoleni ze swojej pracy po to aby pracowali z nami jak najdłużej.
Oczywiście jeśli będziesz chciał się rozwijać i awansować w naszych strukturach zawsze będziesz miał taką możliwość oraz dostęp do niezbędnych szkoleń po których ukończeniu i przejściu testów zapoznamy Cię z nowymi obowiązkami.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu Agentów wyślij nam swoje CV oraz możesz napisać coś o sobie oraz dlaczego chcesz z nami pracować.
Napisz do nas na kontakt@itimedia.eu w temacie wpisując „CHCE BYĆ ITI! Agent XX XXX”, w wiadomości wpisz co uważasz za stosowane a w załączniku swoje CV.