Zespół ITI Media to ludzie pełni pasji, otwartości i ciekawości świata. Zespół rekrutujemy w oparciu o przyjęte wytyczne kandydata które są przypisane do każdej rekrutacji. Kariera w Reklamie Online to może być Twój strzał w dziesiątkę! Więc nie czekaj i przybij piątkę!
Posiadamy jasny plan kariery który opiera się na naszych autorskich rozwiązaniach.


To ludzie tworzą ITI Media Group, chcemy aby nasi pracownicy byli dobrze opłacanymi specjalistami, jednak to wszystko jest zależne od indywidualnych umiejętności kandydata oraz efektywności jego pracy. Praca w IT i praca w Reklamie Online daje olbrzymią wolność, lecz za tą wolnością idzie również odpowiedzialność za samego siebie. Nasza propozycja pozwala pracować z każdego miejsca na świecie, musisz tylko mieć internet 🙂 w końcu jesteśmy agencją internetową, więc bez internetu ciężko by było. Bardzo wielu naszych branżowych kolegów podróżuje i mieszka tam gdzie chce, często zmieniając kraje i dostosowując to do swoich potrzeb.

Stale rekrutujemy sprzedawców i kreatywnych ludzi, jak wiele największych korporacji polepszając jednocześnie jakość pracy. Pracując z nami otrzymasz po okresie próbnym sprzęt oraz możliwość pracy zdalnej – czyli pracujesz kiedy, gdzie, jak i z kim chcesz. Jako Agent Sprzedaży zyskujesz wolność – Twoje zarobki są wyłącznie uzależnione od tego jak wielu klientów pozyskasz, utrzymasz i/lub obsłużysz. Rekrutujemy handlowców na całym świecie, w szczególnie interesują nas handlowcy mówiący w językach: Angielskim, Niemieckim, Holenderskim, Chińskim i Japońskim. Oczywiście jeśli znasz tylko język Polski możemy Ci dofinansować kursy językowe po to abyś mógł się rozwijać.

Tylko od Ciebie tylko zależy Twój rozwój – od nas dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz. Dla wszystkich to proste.

Możesz tylko pozyskiwać nowych klientów i przekazywać zlecenia do pozycjonowania czy konfigurowania kampanii adwords/Facebook Ads lub możesz nauczyć się władać analityką internetową i zostać programistą. Dla nas nie ma ograniczeń i barier których nie da się pokonać.

Liczą się wyłącznie Twoje zdolności i chęci.

Chcemy aby nasi pracownicy stale się rozwijali dlatego przed podjęciem współpracy prowadzimy badania behawioralne kandydata a następnie oferujemy szereg szkoleń wprowadzających. Początkowo pracując w reklamie online, czeka Cię zadanie sprzedaży produktów i usług skierowanych do klientów indywidualnych, jeśli trafi się klient biznesowy – Wspaniale, nasz Agent pomoże Ci w jego obsłudze a Ty dostaniesz pełną prowizje!
Nasi pracownicy również przechodzą comiesięczne testy wiedzy w firmie oraz certyfikacje produktową Google oraz Facebook, po to aby móc stale rozwijać nasze systemy oraz świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla każdego klienta.

Praca w Reklamie prowizja – Tak, Handlowcy kochają prowizje, a ile zarabia Przedstawiciel reklamowy, ubezpieczeniowy, bankowy?

Agent Reklamowy zarabia tyle ile sprzeda, z doświadczenia wiemy że są to zarobki od 0zł do nawet kilkudziesięciu tysięcy, tak samo to wygląda w branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, kredytowej czy bankowej. Szczegóły poznasz po podpisaniu z nami klauzuli poufności która zabezpiecza nasze interesy (chodzi o to żebyś nie ujawniał innym stawek jakie oferujemy – w korporacjach to norma)

Czy Praca w Reklamie Online jest dla Ciebie? Skontaktuj się i sprawdź!

Jeśli chcesz z nami pracować – śmiało – wyślij swoje CV lub zadzwoń i porozmawiamy o tym co możemy Ci zaoferować. Nie musisz się martwić o pracę – posiadamy dostęp do wielomilionowej bazy klientów – nic tylko wziąć telefon i dzwonić lub jeśli wolisz pójść w teren 🙂 Po Prostu.