Google Ad Grants oferuje bezpłatne reklamy Google AdWords dla fundacji w sieci wyszukiwania Google o wartości do 10 000 USD miesięcznie przez pierwsze sześć miesięcy od uruchomienia pierwszej kampanii. Po 6 miesiącach istnieje możliwość zwiększenia Grantu dla fundacji lub stowarzyszenia do kwoty nawet 40 000 USD  dla organizacji non-profit które spełniają odpowiednie kryteria programu Ad Grants. W ramach tego programu pomagamy bezpłatnie organizacjom pożytku publicznego w dotarciu do bardzo dużego grona odbiorców w Polsce jak i na całym świecie po to aby mogły skutecznie realizować swoje cele i rozwijać się dużo szybciej niż do tej pory.

10 000 USD od Google na rozwój fundacji w wyszukiwarce Google

Dzięki programowi Google AdGrants fundacja lub stowarzyszenie otrzymuje bezpłatne wsparcie dla stowarzyszeń i fundacji z aktywnym statusem Organizacji pożytku publicznego. Natomiast nasza firma oferuje bezpłatną optymalizacje kampanii adwords środków z programu Google Grants.

Bezpłatna pomoc dotyczy reklamy w sieci wyszukiwania i wyłącznie środków pochodzących z programu Google adgrants

Jesteśmy wrażliwi na potrzeby innych osób dlatego optymalizacje AdWords wykonujemy dla fundacji bezpłatnie. Google Ad Grants daje fundacją możliwość wypromowania swojej organizacji pożytku publicznego (OPP) bezpłatnie co pozwala szerzyć idee organizacji Non-profit, dzięki temu fundacje lub stowarzyszenia są w stanie rozwijać swoją działalność dobroczynną jeszcze szybciej otrzymując od naszej firmy oraz firmy Google bezpłatne wsparcie dla fundacji.

Kampania Adwords dla fundacji – Warunki przyznawania Grantu od Google

Warunkiem uczestnictwa w programie Google Grants jest posiadanie statusu organizacji pożytku publicznego. zaakceptowanie polityki antydyskryminacyjnej firmy Google oraz posiadanie strony www fundacji lub stowarzyszenia na której znajdują się wartościowe i merytoryczne treści związane z działalnością fundacji. Jeżeli natomiast złamiesz obowiązujące zasady kampania adwords dla fundacji może zostać wyłączona a granty od google mogą przepaść bezpowrotnie

Strona www dla fundacji a adwords dla fundacji – Czy musi być responsywna?

Strona internetowa fundacji powinna być przystosowana do urządzeń mobilnych po to aby realizować swoje cele: takie jak przykładowo pozyskiwanie nowych wolontariuszy, donatorów, promowanie wydarzeń czy innych celów statutowych fundacji lub stowarzyszenia. Pomagamy na każdym etapie starania się o grant dla fundacji, od napisania wniosku, poprzez jego obsługę aż do uruchomienia kampanii adwords dla fundacji i jej dalszą optymalizacje po to aby przynosiła jak największe korzyści dla fundacji lub stowarzyszenia.

Kampanie AdWords dla fundacji i Google Apps dla organizacji non-profit za darmo

Oprócz darmowego budżetu reklamowego adwords dla fundacji Google oferuje fundacją bezpłatnie swoje usługi Google Apps dla organizacji non-profit, a my pomagamy Ci je bezpłatnie zaimplementować.

Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatną pomocą z naszej strony przy formalnościach związanych Google Ad Grants lub chcesz abyśmy Ci pomogli przy zarządzaniu budżetem, Skontaktuj się z nami