Pozycjonowanie lokalne na Mapie Google czyli widoczność firmy Google w lokalnych wynikach wyszukiwania

Firma w Google czyli pozycjonowanie lokalne w Mapach Google, Jak pozycjonować wizytówkę?

Usługa Google Moja Firma znana również wcześniej jako Miejsca Google służy do zarządzania informacjami o firmie.
Jeżeli kiedykolwiek będziesz miał wątpliwości co do kategorii, daj nam znać, na pewno Ci pomożemy dobrać jak najbardziej korzystne rozwiązanie dla firmy.

Dla klientów posiadających wiele lokalizacji oferujemy zarządzanie wszystkimi lokalizacjami za pomocą przesyłania zbiorczego pliku danych do Google. Dzięki czemu Twoja pozycja w Google Moja Firma znacząco wzrośnie oraz będziesz dużo bardziej widoczny w wszystkich usługach Google. Przykładowo widoczność firmy w Google Maps znacząco wzrośnie przy dobrej obsłudze wizytówki Google Moja Firma.

Jako jedna z nielicznych agencji w Polsce oferujemy profesjonalne prowadzenie wizytówki w Google Moja Firma. Ta usługa to tak naprawdę profesjonalna obsługa firmy na mapach google z możliwością wykonania Wirtualnego Spaceru Google i umieszczenia jej zarówno na mapie google jak i aplikacji Google Street View. Dzięki czemu Twoi klienci będą mogli z poziomu komputera czy smartfonu przejść wirtualny spacer przed stacjonarną wizytą w Twojej firmie czy lokalu.

Pozycjonowanie lokalne w Mapach Google (Wizytówka Google Maps)

Pozycjonowanie lokalne Google Moja Firma ma za zadanie sprawić aby jak największa liczba użytkowników trafiła do Twojej witryny za pośrednictwem wizytówki Google Moja Firma której poprawna konfiguracja oraz implementacja ma bardzo duże znaczenie przy lokalnych wynikach wyszukiwania w Mapach Google.

Firma na mapach Google pojawia się w momencie gdy użytkownik otrzymuje spersonalizowane wyniki google maps. Nie ma nigdy dwóch takich samych wyszukań, każde wyszukanie jest indywidualne i jednorazowe. Są jednak firmy które promują oszustwa reklamowe w mapach google oferując daną konkretną pozycje, co jest oczywiście nie prawdą, jest to zwykłe oszustwo reklamowe. Jeśli o nim słyszałeś lub padłeś ofiarą takiej firmy, daj nam znać. Zgłoszenie do Google zostanie wysłane przez naszego pracownika lub Agenta po to, aby móc zainterweniować i przestrzec innych użytkowników reklamy w mapach google dla biznesu.

Reklama w Mapach Google może przynieść wymierne korzyści dla firmy dzięki usłudze Google Moja Firma pod warunkiem że jest prowadzona przez profesjonalistów którzy wiedzą jak skutecznie pozycjonować wizytówkę w google. Odradza się również korzystania z usług marketingu szeptanego agencji która używa kont Google jednorazowego użytku, wówczas istnieje bardzo duża szansa na otrzymania tzw. filtr na mapach google czyli rating Twojej firmy w google może zostać bardzo obniżony, co oznacza że mniej Twoich potencjalnych klientów zobaczy Twoją firmę w Google Maps i wówczas nawet najlepsza konfiguracja w Google Moja Firma może nie przynieść od razu porządnego skutku.

Dla klientów korzystających z naszych usług zarządzania budżetami reklamowymi usługa Google Moja Firma wraz z obsługą wszystkich usług Google jest w standardowo wliczona w cenę. (dotyczy klientów korzystających z optymalizacji SEO i/lub stałej obsługi wizytówki google maps)