Pracownicy naszej agencji to wyłącznie Certyfikowani Specjaliści Google posiadający kwalifikacje indywidualne Google AdWords oraz Google Analytics po to aby móc oferować wyjątkowo wysoką jakość produktów i usług.

Zamiast czekać aż nowi klienci sami do Ciebie przyjdą, przedostań się przez miliony tysięcy wyników wyszukiwania i zaprezentuj im swoje produkty lub usługi w kampaniach linków sponsorowanych, dobierzemy precyzyjnie słowa kluczowe i unikalne wartości kampanii reklamowej. Efektywna i skuteczna kampania reklamowa adwords nie musi wiązać się z wydaniem kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie ponosisz żadnych kosztów jeśli potencjalni klienci nie klikną w Twoją reklamę. Płacisz tylko za efekty, a my zadbam o to żeby były najlepsze i najbardziej zadowalające dla Ciebie.

Efektywność prowadzonych przez nas kampanii podlega ocenie przez zespół Google Partners, dlatego zależy nam, abyś był jak najbardziej zadowolony z ich efektu oraz dzięki temu mógł stale zwiększać budżety reklamowe adwords generując dla swojej firmy kolejne wymierne zyski, dzięki temu wszyscy razem zyskujemy i rozwijamy nasze działalności w duchu współpracy, zasad i wartości obowiązujących w ITI Media Group.

Reklama w Google to na chwilę aktualną jedno z najskuteczniejszych narzędzi do pozyskiwania klientów dla firmy przez internet, wynika to z faktu możliwości kompilacji różnego typu kampanii reklamowych adwords oraz globalnego zasięgu działania w całej sieci na całym świecie.

Ilu użytkowników korzysta z wyszukiwarki i jakiej wyszukiwarki najczęściej?

Aktualnie z wyszukiwarki Google korzysta już ponad 98% polskich użytkowników wynika to z faktu że Google jest na chwilę aktualną najlepiej odpowiadającą wyszukiwarką na potrzeby swoich użytkowników. Google coraz większą wagę przykuwa do zadowolenia swoich użytkowników i nie ma miesiąca gdzie Google nie wprowadza aktualizacji do swojego algorytmu czy też nowych opcji wyszukiwania informacji. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu w wyszukiwarkach oraz płatnej reklamie PPC, firmy mogą pozyskiwać swoich klientów przez internet i zarządzać budżetem reklamowych adwords w taki sposób aby osiągać jak najwyższe zwroty z inwestycji (ROI).

Misją firmy Google jest zapewnienie swoim użytkownikom jak najlepszych wyników wyszukiwania które będą odpowiadały na ich potrzeby, dlatego wyszukiwarka i inne usługi takie jak Adwords czy Google Moja Firma stale się rozwijają dla swoich użytkowników.

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze reklamy internetowej firmy, koniecznie Skontaktuj się i porozmawiaj z nami o możliwości promocji twojej firmy adwords czy innych miejscach w sieci, zintegrujemy działania online z działaniami offline aby zaproponować Ci najbardziej optymalne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.