Analityka Internetowa dla firm

Analityka – czyli co, jak i gdzie. Dowiedź się jak zachowują się użytkownicy na Twojej stronie.

Każdego dnia miliony użytkowników wytwarzają niezliczone ilości danych. Porządkujemy ten nieposkładany świat miliardów danych i informacji za pomocą Analityki Internetowej. Wszystko po to, by zwiększyć sprzedaż i realizować cele biznesowe naszych klientów.

Generujemy wzrosty ruchu i sprzedaży w witrynie dzięki czemu będziesz w stanie wspólnie z nami osiągnąć swoje cele biznesowe.

Analityka polega na stałej obserwacji, zbieraniu danych, badaniu trendów i wyciąganiu wniosków aby następnie pomóc zoptymalizować witryny lub dane procesy tak aby przynosiły jak najbardziej wymierne i zadowalające efekty. Dzięki dobrze prowadzonej analityce internetowej połączonej z optymalizacją będziesz w stanie rozwijać swój biznes z dnia na dzień coraz bardziej i skuteczniej niż do tej pory.

1. Wdrożenie Google Analytics, Integracja z AdWords i Google Search Console

To najważniejsze zadanie do zrealizowania przy rozpoczynaniu współpracy, po otrzymaniu dostępów do Google Analytics, Google Search Console dzięki temu dane na Twojej stronie będą dla nas relewantne i w pełni zrozumiałe, zaimplementowanie google analytics to całkowita podstawa analityki internetowej.

2. Zbieranie danych z strony WWW i/lub E-sklepu czy bloga firmowego

Dzięki zbieraniu danych usługa google analytics daje nam możliwość otrzymania odpowiednich danych które następnie jesteśmy w stanie przetwarzać i prawidłowo interpretować oraz modulować je aby w następnej kolejności móc prowadzić odpowiednie testy AB zarówno na stronie www jak i Adwords.

3. Interpretacja danych WWW, Bloga i E-sklepu.

Widzimy już co się dzieje na Twojej stronie internetowej, blogu i e-sklepie, dzięki temu zaczynamy eksperymentować i w odpowiedni sposób modulować dane z strony internetowej po to aby móc wprowadzić zmiany jak najlepsze dla Twojego serwisu internetowego. Jeżeli z danych wynika że warto wprowadzić przykładowo remarketing konsultujemy się z Tobą oraz wdrażamy kody remarketingowe na stronie WWW oraz kod śledzenia Facebook Ads.

4. Wzrost Konwersji, efektywności sklepu, większy ruch na stronie internetowej i sukcesywne zmiany.

Badamy jakie konkretnie działania powodują konwersje (czyli zakup w Twoim sklepie lub kontakt przez stronę www). Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko reagować na najnowsze trendy w Twojej branży i przystosowywać e-sklep do najnowszych trendów czy zmian, pomagamy również w opracowywaniu strategii cen.

Jeżeli masz problem z analityką, czy coś nie działa, skontaktuj się, Pomożemy Ci.